LatviskiРусский
SIA "EVALS Serviss"
Тел: 27028502, 67589433
Адрес: Rīga, Stirnu 8
Рег.Нр: 40103796389
e-mail
  »  Отзывы


Jānis Upenieks,
Sesku iela, Rīga
PIT klients no 2003.g.

 

Ikdienas darbā ir ļoti svarīgi, lai interneta pieslēgums būtu ātrs, kvalitatīvs un stabils. SIA „Evals” pieredze un infrastruktūra ir spējusi to nodrošināt jau no savas darbības pirmsākumiem, kad es izvēlējos šo uzņēmumu par savu provaideri. Purvciema Interneta Tīkls ir aprīkots ar jaudīgiem serveriem, ātriem sakaru kanāliem, tas spēj piedāvāt elastīgas tarifu atlaižu sistēmas un profesionālu tehnisko atbalstu.

 

Ar SIA „Evals” pakalpojumiem strādāju jau piecus gadus. Varu droši teikt, ka tā ir pārbaudīta vērtība, kas nodrošina augstas kvalitātes internetu, jo darbs elektroniskajā vidē ir pašsaprotama ikviena mūsdienīga cilvēka nepieciešamība.

 

PIT.LV – tas ir internets, uz kuru var paļauties 24 stundas diennaktī.

 

Ежедневная работа требует быстрого, качественного и стабильного Internet подключения. Опыт и инфраструктура компании “Evals” обеспечили это уже с самого начала своей деятельности, когда я выбрал именно эту компанию своим Internet-провайдером. Purvciema Interneta Tīkls снабжён мощными серверами, высокоскоростными каналами связи и предостовляет эластичные формулы скидок и профессиональную техническую поддержку.

 

Я пользуюсь услугами компании “Evals” уже пять лет. Могу уверенно сказать что это проверенный оператор, который предоставляет доступ в Internet высокого качества, поскольку работа в электронной среде является естественной необходимостью каждого современного человека.

 

PIT.LV – это Internet, на который можно положиться круглосуточно. 

 

 

Arnno Tīfentāls,

SIA “STILS Ltd” direktora vietnieks
Ilūkstes iela un Kurmales iela (Marupe), Rīga
PIT klients no 2000.g.

 

Ar SIA „EVALS” (Purciema interneta tīkls) sadarbojamies kopš 2000 gada. Šajā laikā SIA „EVALS” sevi ir pierādījis kā drošs un uzticams partneris. Firmā strādā zinoši un profesionāli darbinieki, kas īsā laikā spēj atrisināt jebkuru interneta pieslēguma problēmu. SIA „EVALS” patlaban nodrošina arī mums nepieciešamo interneta pieslēgumu Mārupē, Kurmales ielas rajonā.

 

Esam apmierināti ar SIA “EVALS” sniegto pakalpojumu kvalitāti. 

 

С фирмой „EVALS” (PIT) работаем с 2000го года. За это время фирма „EVALS” показала себя как стабильный и надёжный партнёр. В PIT работают знающие и профессиональные сотрудники, которые за короткий период времени могут решить любую проблему, связанную с интернет-подключением. Так-же, Purciema interneta tīkls обеспечила нас таким необходимым нам интернет-подключением в Mārupe, в районе улицы Mārupe.

 

Мы очень довольный услыгами компании “EVALS”.


Здесь находится то, что Вам нужно знать об Интерактивном телевидении!


Проверка почты
Е-Майл:
Пароль:
Язык:

PIT.LV autortiesības un saistību atruna.
Visi internet lapā publicētie attēli un firmu nosaukumi ir reģistrētas tirdzniecības markas.
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-mail: pit@pit.lv

Top.LV
Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas